Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2008, 23:57   #1
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Konkurs II Wojenny

Witam. Po namowach Arango postanowiłem założyć kolejny w tym dziale konkurs, ale jednocześnie pierwszy odnoszący się tak ściśle do historii. Na początku trochę formalności.

Organizacja konkursu:
1) Pytania - Korzystając ze starej i sprawdzonej w innych konkursach na LI formuły. Ten, który odpowiedział na pytania poprzednika zadaje kolejne pytanie.

2) Punktacja i ranking - Prowadzimy sobie sami, w końcu potrafimy się przypilnować. Jedna ważna zasada - 1 pytania = 1 punkt.

3) Liczba pytań - Również jest określona i ta edycja konkursu kończy się po odpowiedzi na 31 pytanie.

4) Nagroda - Nie ma jakieś materialnej Ja ze swej strony mogę obiecać wielkie uznanie dla zwycięzcy . Nagrodą będzie na pewno satysfakcja, możliwość wpisania sobie w podpis "Zwycięzca konkursu" (czy coś takiego), a także - Zwycięzca poprowadzi kolejną edycję konkursu.

A na koniec w sumie taka moja uwaga, prośba nie wiem jak to potraktujecie ... starajmy się nie używać google ... wujek psuje jednak zabawę

Po tym krótkim wstępie, czas przejść do konkursu. Panie i panowie ... oto

KONKURS II WOJENNY - I EDYCJA


Pierwsze pytanie z dziedziny prostych. Który kraj wyszkolił podczas II Wojny Światowej najwięcej spadochroniarzy wojskowych?
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem