Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2008, 17:20   #1
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Rekrutacja dodatkowa nr.2 [D&D 3.0/3.5 FR] "Ciemność"

Krótko i bez ogródek, jest miejsce dla 2 herołsów (no dobrze, może i 3 jeśli karty będą cud-miód i cała koncepcja postaci również). Wielu graczy niestety ale musiało chwilowo w sesji "odejść na bok" na czas bliżej nieokreślony, są więc miejsca.

Tzw. "Płeć piękna" bardzo mile widziana, obecnie jest w sesji tylko jedna dziewczyna. Pokażmy chłopakom jak potrafimy grać i zaleźć za skórę!

Sesja w klimatach horroru. BG przebywają w Vaasie w miasteczku Rath, które nęka tajemniczy (i zabójczy :P) potwór, oprócz tego odkrywają i w mieście liczne wampiry, burmistrz kręci, baron kręci, i nie wszystko wygląda jak powinno na pierwszy rzut oka, trup pada gęsto, w tym i znani BN i BG, krew leje się litrami i trochę golizny nawet mamy, więc walcie drzwiami i oknami!

Chętnych więc zapraszam/y, klasy i rasy w sumie dowolne, 8 level, mieszanka systemów 3.0/3.5 czyli wybieramy z obu co najlepsze dla siebie. Historii nie wymagam, za wartą uwagi i włożony w nią trud będę jednak nagradzała ekstra przedmiocikiem magicznym, 1 lub 2 posty na tydzień, karta w PcP porządnie wypełniona i stosujemy w pełni mechanikę w sesji, jednak jest ona nieodczuwalna. Mogę zaoferować wiele wirtualnych pomocy w postaci linków do książek oraz chociażby kalkulatorka do atrybutów, wolałabym jednak już zaznajomionych z systemem, błaaaaagam ja nie mam czasu od 0 tłumaczyć co i jak w całym D&D.

Link do sesji:
lastinn - rpg - sesje rpg ([D&D 3.0/3.5] "Ciemność")

I mój mail:
sayonarasuckers@poczta.fm

Wszelkie sprawy do obgadania tu lub przez pw/gg.

Pozdrawiam.

EDIT: Aj, zapomniałam, macie 32 punkty +2 na atrybuty za 8 lev i rozdajecie w/g kalkulatorka :P
Point Buy Calculator with Ability Score Adjustment, adapted from hack/
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 10-12-2008 o 19:43.
Buka jest offline