Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2008, 17:59   #16
Nimue
 
Nimue's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pan Piotruś Zobacz post
...
Nimue - tylko nie mów, że zmywa w TEJ karczmie. Karczmarz nigdy nie słyszał, by jego pomywaczki śpiewały...
A poważnie odpowiadając - zastanawia mnie czy lepiej byłoby, gdyby każdy mógł poznać koncept postaci, czytając go ot, tu; czy może ukryć go skrzętnie w sferze astralnej i czerpać zeń, kapiąc po troszę gawiedzi, wedle potrzeb?
Obie koncepcje są dobre. Jedna pozwala tworzyć kolejne postaci, jako rozszerzenie i doprawienie wesołej kompaniji. Drugie pozwala zatrzymać asa w rękawie.
Ja skłaniam się ku pierwszemu...
Ja właściwie to... taki żarcik to raczej, czy może... improwizacji się poddałam po prostu? Wystukałam na klawiaturze co mi akurat w głowie płonącymi literkami się zapaliło. Ten typ tak ma. Więc może nie powinnam improwizować?*

*To jest pytanie retoryczne
 
__________________
A quoi ça sert d'être sur la terre?
Nimue jest offline