Wątek: Jaka szata?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2006, 13:03   #2
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Ja wybrałem Białe Szaty. Z prostego powodu - charakter. Jednak wybór wcale nie jest tak jednoznaczny. Gdybym był magiem, z pewnością byłbym magiem bojowym (Czerwona Szata), a ubierałbym się w czerń bo to mój ulubiony kolor. Zatem tak na prawdę chyba byłbym RENEGATEM :]

Jest też opcja, aby zostać Czarną Szatą, lecz walczyć ze złem (bo jak wiadomo: Kiedyś każde zło obróci się samo przeciw sobie) ale Czarne Szaty choć szybciej dochodzą do potęgi w ostatecznym rozrachunku są ponoć słabsze od białych...

W kwestii skrejności - zgadzam się. Żadna nie jest dobra [user=314,107]DLATEGO NIE NALEŻY NACIERAĆ MI USZU :P [/user]
A tak poważnie to ślicznie podchodził do ów problemu Dalamar, wiedział, że choć służy ciemności, to nie może pozwolić, alby ona lub światło ostatecznie zwyciężyła... Czyli choć był zły, dysponował jednocześnie wielką mądrością Podobnie z resztą mówił Paladine :P
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem