Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2008, 01:28   #332
Cytryn
 
Cytryn's Avatar
 
Reputacja: 1 Cytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetny
@Dycu uważam ze jest ok dopóki wyrabiasz się przed MG, co nie jest trudne ;p

@Cedryk, powiedz mi mój drogi MG jak chcesz utrzymać dyscyplinę pisania w terminie wśród graczy jak sam nie trzymasz terminów które sam ustaliłeś ? Ja rozumiem praca itp. sam mam pracę, studia i nie mogę pisać zawsze ale to warto o tym uprzedzić np. postem tu w komentarzach "mój post będzie spóżniony 2 dni bo mam robotę" nikt wtedy nie będzie narzekał, a pozostawiając nas bez informacji i odpowiedzi zostawiasz tylko syf i zamęt bo nie wiemy ile i czy w ogóle mamy czekać. Ja np. pracuje w soboty i niedziele i chciałem odpisać na twój post, który miał być w sobotę lub niedzielę (max do piątku wieczora), a pozostawiając mnie bez żadnej informacji pozbawiasz mnie automatycznie możliwości odpowiedzi w terminie.
 
__________________
I wiedzie nas siedem demonów, co nami się karmią...
Cytryn jest offline