Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2008, 13:12   #334
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Co robi reszta załogi/pasażerów? Lekko dziwnym wydaje mi się, że jesteśmy sami na barce.

Oraz lekkie sprostowanie. Z opisu wynika, że zabójczy czar rzucił Arcagnon. Taki stan rzeczy być nie może, Thomas zabił żądłem goblina i swego łupu nie odda

Wciąż mam ważne pytanie.
Czy punkt szczęście może być użyty do ponowienia rzutu na poziom mocy?

Także w tej rundzie raczej nie ale w zbliżających się prawdopodobnie użyje tej strzałki co sam wytworzyłem. W takim wypadku mogę doliczyć +1 za składnik do poziomu mocy?

@Arcagnon, proponuje skoordynowanie taktyki walki. A dokładnie w kwestii czy każdy walczy sobie czy wspólnie atakujemy jednego wroga?

@Do wszystkich. Spróbujmy przebić się do kapitana i zorganizować wspólną obronę barki.

Jeżeli Cedryk uzna, że nie powinniśmy taktyki naszej omawiać, bo w walce nie ma czasu czy inne wyjaśnienie. To kwestie taktyczne nigdy się tu nie pojawiły
 
Matyjasz jest offline