Wątek: XFire
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2008, 18:58   #12
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
1. Zauważyłem tu WoW'a.I od razu mówię że jeżeli ktoś w to gra to niech przestanie, dobrze radzę, gra okropnie uzależnia, już kilku moich kumpli w to wpadło i próbowało wyjść (nie udało się).
Cytat:
Co do WoW'a podzielam zdanie Jurczyka. Mój kumpel wylądował zagłodzony w szpitalu.
Cytat:
A co do WoWa, to uważam że to jedna z lepszych gier, w jakie GRAŁEM, ale przestałem, bo kolega też się wciągnął, i się bałem, że będę taki jak on (w niecały miesiąc zrzucił 6 kilo nadwagi!!!)

Boże... To brzmi jak reklama antynarkotykowa. To prawda - przegięciem jest siedzenie przed grą bez kontaktu ze światem i jedzenia, bo muszę nabić następny level albo coś. Nie jest to jednak śmiercionośny nałóg.

To tyle offtop.

Co do programu to jest całkiem niezły. Praktyczny w grach online. Polecam.
 
DrHyde jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem