Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2008, 10:11   #60
Eleeist
 
Eleeist's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputacjęEleeist ma wspaniałą reputację
Mój ulubiony MMO to World of Warcraft. Po ostatnim dodatku to już w ogóle nie odrywam się od ekranu

Co do Age of Conan, to powiem tak: grałem od pierwszego dnia premiery, zrobiłem 24 lvl Conquerorem, jako gildia zrobiliśmy jako trzeci na serwerze (Fury) battle keepa. Ale potem wszystko padło. Dużo bugów i niedopracowań, co jak wiadomo graczom się nie podobało. Powoli zaczęli odchodzić, nazywając grę "płatną betą". Na razie, grając w World of Warcraft, czekam na jakiś rewolucyjny patch w AoC, aby wrócić, i zacząć przygodę na nowo. I właśnie niedawno wyszedł 1.1. I, o dziwo, naprawił wiele błędów i dodał najbardziej oczekiwane przez graczy rzeczy. Widać nowy dyrektor zabrał się ostro do pracy. Ale co z tego? Liczy się pierwsze wrażenie, i nic już nie pomogą nawet najlepsze patche. Bo 3/4 graczy już odeszło zaraz po premierze, z niesmakiem na ustach.

Tak więc nie sądzę, że uda się jeszcze AoC stać WIELKIM MMO, a już na pewno nie zagrozić WoWowi.
 
Eleeist jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem