Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2008, 23:27   #1
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Błota komentarze

...a słowo tematem się stało...

Komentarze odseparowane od sesji właściwej. Zapewne rację macie. Co sprawdzało się kapitalnie w PBeMie nie musi na forum.

Tytułem ględzenia:
Proszę nie cytować wypowiedzi innych grających; wiem, że niekiedy ciężko połapać się na które pytanie odpowiada postać, jeśli pytanie nie jest przepisane, lecz można wszak do pytania nawiązać, bez konieczności dosłownego wklejania.
Czytając niektóre posty miałem wrażenie, że część z was cierpi na echolalię (uśmieszek).

Wygrałem bój z interfacem forum - efekt w postaci przypisania imion graczom nawet przypadł mi do gustu, ilustracje postaci (których jestem przeciwnikiem) w pięknym stylu wypełniają stronice.

PD:
Arango 4
Bergtagna 2
John5 1
Nimue 2
Solis 3
 

Ostatnio edytowane przez pan Piotruś : 14-12-2008 o 23:32. Powód: ENTER
pan Piotruś jest offline