Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2006, 22:55   #8
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Zacisnąłem ręce w pięści, spoglądając w szklankę.
Napiłbym się...-gdy tylko wykrztusiłem z siebie te słowa, mocno zacisnąłem zęby...
"A może by tak jednego? Czemu nie? Nie jestem dzieckiem. Wezmę na kreche, jak zawsze." - spoglądam rozbieganym wzrokiem dookoła siebie, jakbym szukał czegoś. Butelki?
"Ciepło, zapomnienie, ucieczka..."
Spoglądam w oczy barmanowi. W te jego brązowe studzienki, osadzone głęboko w czaszce.
"Cholera, nawet nie wiedziałem, że ma brązowe oczy. Co w tym dziwnego. Prawie zawsze, kiedy tylko miałem kasę, stałem tutaj napruty i ledwo bełkotałem o dolewkę." - gorzko pomyślałem. Tak... to nie jest dobry dzień na picie. Potrzebuję czystego umysłu.
Muszę iść. Trzymaj się. - rzucam nerwowo, już przez ramię, szybko odchodząc. Kiedy tylko znajduję się na ulicy - wdycham to śmierdzące chemią, kurzem i rozkładem powietrze.
Weź się w garść, chłopie!- mówię do samego siebie przez zaciśnięte zęby, podnosząc nadal zaciśnięte dłonie do twarzy. Naglę, zdaję sobie sprawę, że w łapach nadal trzymam nabój.

Pospiesznie odchodząc, idę w stronę "przybytku" Barbi. Nie oglądając się za siebie ,wyciągam gnata i szybkimi, urywanymi ruchami sprawdzam, czy pocisk pasuje do magazynka.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline