Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2008, 00:29   #8
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Na mła zdanie? Ja pisałem chyba, że 2 posty to minimum, w każdym razie będę odpisywał na bieżąco, w miarę możliwości, bo niestety ale w moim przypadku, macie do czynienia z człowiekiem, który ma stałą pracę i do tego drugą o niewymiarowym czasie pracy, a do tego przygotowujemy się z narzeczoną do ślubu i jeszcze szykuję dalszy ciąg remontu, więc wykradanie z dnia więcej niż 2h na relaks przy kompie, jest u mnie maksimum dziennym. Reasumując powinienem odpowiadać max na drugi dzień po poście ostatniego gracza, chyba, że mój post nie będzie niczego wnosił, tz. nie będę opisywał życia intymnego mrówek w kopcu obok, którego postacie graczy akurat rozmawiają ze sobą. Więc druga próba reasumowania, 3-4posty tygodniowo jeśli chodzi o mnie są realne, ale zależą w dużej mierze od was.
 
deMaus jest offline