Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2006, 21:05   #10
SHAQER
 
Reputacja: 1 SHAQER ma wyłączoną reputację
Twarz Garricka rozjaśnia się gdy pojawia się na niej szeroki uśmiech. Kręcąc z niedowierzaniem głową serdecznie ściska rękę nadchodzącego mężczyzny Oswaldzie stwierdza.

- Oswaldzie stary oszuście jak dobrze znowu Cię widzieć. Oj nie krzyw się na tego oszusta obaj wiemy, że jesteś najuczciwszym kupcem po tej stronie Flanaess. Już Cię przedstawiam. Ta oto stojąca tutaj niziołka o niespodziewanej urodzie to Lida. Jest osobą, z którą znam się najdłużej z tego towarzystwa i nie bez przesady mam prawo sądzić, że ta kobieta to skarb. A skoro taki z niej skarb to zakopmy ją .

Puszcza porozumiewawczo oczko do swego starego druha i oboje wybuchają serdecznym śmiechem.

- Ale by dopełnić prezentacji przedstawię Ci mych pozostałych towarzyszy. – Wskazując na jasnowłosego elfa – Ten tutaj to Aegon Xilokiir, osobnik niezwykle dosłowny, lecz gdyby nie on już dawno zapomniałbym się, po co tu jestem i oddał się przyjemnością. Natomiast ten drugi to Daeval Har'Veris wprost niezrównany łucznik oraz specjalista od zaginionych i od dawna nieużywanych języków. Wybacz Daevalu ale nadal nie mogę zrozumieć do tego dawno już zapomnianego starooeridyjskiego słowa zdeczka. Mam nadzieje, że nie macie mi za złe mego poczucia humoru. Moi drodzy osobą, którą mam zaszczyt wam przedstawić jest Oswald Backet tutejszy handlarz i mój druh z dawnych czasów. Czasów, gdy obaj byliśmy piękni i młodzi a jak widać Oswaldowi pozostało jeno i.

Mężczyźni po raz kolejny wybuchają śmiechem tak przeraźliwym, że nawet karczmarz wyszedł z zaplecza by się przyjrzeć czy przypadkiem nie są obłąkani. Gdy upewnił się, że to wrodzona głupota kręcąc w niedowierzaniu głową skierował się ku własnym sprawom. Gdy po raz kolejny udało im się doprowadzić się do porządku Garrick zwrócił się do nadal nieco zmieszanej dziewki.

- Masz tu cztery korony. Za noc dla mnie i moich kompanów a także za najlepszą strawę oraz jakiś przyzwoity napitek. A teraz moi mili zapraszam do stołu. Oswaldzie opowiadaj, co u Ciebie bom bardzo ciekaw jak się sprawy mają…
 
__________________
It`s not a vengance, It`s Punishment
SHAQER jest offline