Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2008, 01:21   #11
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Podawać wartości zadania w PDkach nie będę, bo sam nie wiem ile przyznam, dopóki nie przeczytam posta.

Nimue - przypominam co napisałem zamykając rekrutację (żart przybrał już realne kształty, lecz nie przesądza o postaciowości postaci)

PDki pierwsze zostały w ten sposób przyznane, bo sami musicie przyznać, że z każdym kolejnym postem rosła interakcja, co oznacza wypełnienie zadania opcjonalnego.

Arango - Najemnikiem nie jestem, więc chętnie dowiem się po fakcie zaistnienia organizacji.

Solis - nie sprzeciwiam się, jak dla mnie każdy może być wszechmocnym magiem (czytaj: i tak was pozabijam zrzucając na łby po cegle)

Nimue - a tam tarapaty... Masz okazję wykazać się inwencją w tworzeniu postaci

Solis - dalsze wskazówki są i owszem, ale ja je tylko sugeruje, wasza to rola rozwijać je zgodnie z przetrtym już szlakiem

Wszyscy kochani gracze:
Gdybym miał jeszcze o coś prosić, miast tylko dziękować za piękniutkie posty, to prosiłbym o analogi Nowych Zadań, tak bym mógł na podstawie sugestii co postać ma zamiar zrobić pokierować nią nieco.
Taka mała zmiana ról już ma miejsce - wy narracicie, ja pokierowałem bohaterem (głównie Rattem), mając wytyczne, mógłbym trochę bardziej po myśli gracza kopać fabułę, tam gdzie ją kopnąć należy.

Blaithin +2 za córkę i matkę +1 za pieśniczkę urwaną w najlepszym momencie (ja mam wymyślać, w co panienka trafiła?)
Sęk +1 za piękną współpracę z Blaithin +2 za "dostatek literek tu i ówdzie" - właśnie to rozumiem jako kreatywne zastosowanie PDków +1 za kolejny post, chociaż bardziej za poprzedni
Ratte +2 za ruszenie parowozu pt.: "narracja to nie tylko opisywanie tego samego co mistrz, to współkreacja świata" +1 za zdecydowane otwarcie wątku pogadanki z Artulfem, które poza decyzją "trza zrobić" nie dało mi żadnych wskazówek
Jethro +1 za jedyny, bardzo fajny, ale niestety nie ingerujący w fabułę post; nie twierdzę, że jeden to za mało, po prostu ten jeden wypełnił tylko Zadanie: załagodzić...

(+2 oznacza de facto: -1 za ingerencję +3 za sukces tej ingerencji)

PD:
Arango 7
Bergtagna 3
John5 1
Nimue 5
Solis 7
 

Ostatnio edytowane przez pan Piotruś : 18-12-2008 o 01:24. Powód: aktualizacja PD
pan Piotruś jest offline