Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2008, 00:02   #15
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Już myślałem, że Jurgen zasnął na dobre...
Wyśmienicie wykorzystawszy sposobność (wszak zupełnie zapomniałem o choćby słowie dla wielkoluda) ingeruje w najlepsze, walczy, i to jak...
Z głupawym uśmieszkiem przyznaję 3 PD.
Arango - wytyczne dla Ratte`a są wytyczone, czas na wyjaśnienie nam wszystkim co zorbiłeś z rzezimieszkiem i opis zdobywania informacji o szorstkiej kryjówce.
Tandem Nimue/Solis zasypuje nas co prawda ogromną ilością smakowitych akapitów, ale ja, człek leniwy nie zamierzam odpowiadać na wasze pytania, skoro już zapowiedziałem, że sami możecie odpowiedzieć wedle uznania.
Solis - muszę przyznać, że cytowanie, którego nie znoszę w postach, trafiło w sedno. Zauważyłem zabawną prawidłowość, każdy z graczy inaczej tworzy dialog, korzystając z postaci. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak pomieszanie języka (choćby nasz sierżant), jednak na dobrą sprawę możnaby rzec, że postać gada se po swojemu, inny jest natomiast odbiór, w zależności do kogo se gada.
(Wszystkich sceptyków odsyłam do najbliższej kobiety z pytaniem "co mówiłem na temat...", gwarantuje, że zdziwicie się interpretacji słów własnych)
...
Post zamieszczony w sesji, to jeno drobne uzupełnienie i wynagrodzenie marne za trud pisania sążnistych postów, które uzupełniają me braki w opisie świata i temu podobnych dyrdymałach.
 

Ostatnio edytowane przez pan Piotruś : 19-12-2008 o 00:32. Powód: Konieczność dziękczynienia
pan Piotruś jest offline