Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2008, 11:41   #6
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Otóż mam pewne uwagi

"czUł", a nie czół Gdyby Almena to zobaczyła, zostalibyście wciągnięci przez Mistress do Mgieł Chaosu, z których byście już nie wyszli Strzeżcie się "czócia" i "czUjcie"

Smokowcy nie latają, a jedynie szybują (czyt, stają na jakimś wysokim punkcie, skaczą i rozkładają skrzydła)

Poza tym dobrze by było, gdyby post kończył się jakąś akcją, chyba, że nie chcecie być za bardzo uwzględnieni w kolejnym poście lub nie macie nic do roboty/powiedzenia.
Ja nie mogę się domyślić, co chcecie zrobić, więc nie mogę wam powiedzieć czy to się udało lub odpowiedzieć na pytanie, którego nie zamieścicie w poście.

To na razie tyle, jeżeli chodzi o uwagi
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline