Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2008, 19:24   #10
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Tya, faktycznie Tylko wiesz, wczoraj w nocy to było kończone, a właściwie pisane, więc literówek w imionach może być pełno

Faurin, jedno zastrzeżenie Masz tam ciut ortów. Zamiast zaczął, masz zaczoł.
Wiesz nie musisz edytować, ale tak na przyszłość

EDIT: Tak, dopiero teraz zauważyłem, że tagi z center są źle zamknięte

Poza tym, jakbyście mogli opisać swój wygląd w postach. Wiem, dobrze, że powiedziałem to w porę, bo inaczej to by w waszych postach tego nie było
Cóż, jest to mea culpa Jakbyście mogli w tych postach, co je napiszecie w następnej turze lub w tej (w przypadku, kiedy dany gracz jeszcze nie odpisał), zamieścić swój wygląd
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 19-12-2008 o 19:38.
Alaron Elessedil jest offline