Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2008, 21:32   #16
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Cytat:
"czUł", a nie czół Gdyby Almena to zobaczyła, zostalibyście wciągnięci przez Mistress do Mgieł Chaosu, z których byście już nie wyszli
ZA PÓŹNO! Almena wszystko widzi!!!

Nie bójcie się mgieł chaosu, mgły chaosu są dobre! ;3 Join the dark side today!!! [dostaniecie po wyborczym ciasteczku/browcu/kiełbasce made in hell! ]
Khym. Witam i pozdrawiam wszystkich grających! [bo Alarona już znam ]. Życzę wszystkim miłej gry pod pieczą MG Alarona [gość nigdy nie wyzbywa się weny i pisze długaśne posty więc na pewno da Wam popalić! ]. Przy okazji, ciekawa postać, Cień
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline