Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2006, 20:41   #43
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Od mojego ostatniego wpisu minęły 2 tygodnie i nadal nic się nie dzieje. Niemrawe próby wyłonienia MG i wskrzeszenia strategii nie napawają mnie optymizmem. Pozostał tydzień. Po tym czasie ten obszar forum zostaje usunięty. Co to oznacza? Wszystko to, co tu zostało zapisane zostanie utracone bezpowrotnie. Miejcie tego świadomość. Założenie strategii wiązało się z aktywnością i jej rozwijaniem. Chodziło ładnie, ale już tak ładnie nie jest. Po usunięciu proszę też w razie co nie wysyłać mi PW w kwestii wskrzeszenia tego miejsca czy przywrócenia go na powrót. Na to pierwsze nie będę miał ochoty a na to drugie możliwości.
Zastanówcie się, co dalej. Zastanówcie się, czy warto tracić to, co do tej pory osiągnęliście. Mam nadzieję, że będziecie brali to pod uwagę.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline