Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2008, 09:06   #160
Nagash Hex
 
Nagash Hex's Avatar
 
Reputacja: 1 Nagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumny
Witam drogich byłych współgraczy Przede wszystkim przepraszam, że zniknąłem sobie na 3 miechy bez słowa wytłumaczenia. W telegraficznym skrócie miałem poważne problemy w LO i musiałem trochę uporządkować szkolne sprawy Jest mi naprawdę przykro i pewnie w ogóle był się tutaj nie pokazał, gdyby nie to, że mam teraz zarówno czas jak i chęci na sesję, a wiem, że lepszych graczy i MG ciężko będzie znaleźć. Z kabaszem wstępnie omówiłem kilka kwestii i teraz moje pytanie do Was : Czy akceptujecie mój powrót do gry? I chciałbym dostać szczere odpowiedzi , bo nie wiem czy sam bym chciał grac z kimś co znika bez uprzedzenia. Jedyne co mi pozostaje to obiecać, że będę uprzedzał przed ewentualnymi przerwami (którym mam nadzieję nie będzie).
 
Nagash Hex jest offline