Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2008, 16:42   #20
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Arango - na przykład: kilkadziesiąt małych ciężarków. Mogą być nawet jakieś grube gwoździe, sieć i olivę (extra verdżinię z pierwszego tłoczenia w południowej Werdżinii)... A poważnie odpowiadając - za jednego można pomniejszą ingerencję zaserwować, pokonać wroga niezbyt znacznego, sprawy grubsze, powodujące cięższy rozstrój nerwowy u MG będą wiązały się z utratą dwóch, trzech PD. Myślę, że pięć nie będzie wygórowaną ceną za nadzwyczajną (z punktu widzenia przeciętnego zjadacza chleba) umiejętność, bądź dar. Dziesięć pozwoli na prawdziwie heroiczny wyczyn.
Z racji nieskrępowanej niczym kreacji postaci, zdolności które już znalazły się w użyciu zostaną w najbliższym czasie wykupione z zapasów PD zgromadzonych (Solis szykuj piątaka, nad Nimue się jeszcze zastanawiam, reszta już może myśleć o ujawnieniu swoich asów i jokerów, które zapewne czają się w rękawach postaci).

PD:
Arango 7 + 1 (czekam na więcej) = 8
Bergtagna (czekam z niecierpliwością) = 3
John5 1 +3 (sugeruję współpracę z panem B.) = 4
Nimue 5 +2 (za Różyczkę) = 7
Solis 7 +2 (za "postawę służebną" goryla) +1 (za Samuela*) - 5 (umagicznienie pobłogosławione) = 5
*Niby niewielka sprawa nazwanie Szorstkiego Samuelem, jednak widzę tu pewien trend w naginaniu tejże postaci (wszak druga to ingerencja) - stąd -2 PD +3 PD za godny post, który pomimo "pewnej" dozy samowoli, zmuszającej mnie do dodatkowej gimnastyki fabularnej, skomplikuje ją jeszcze bardziej, co zapewne na dobre wyjdzie rzeczonej...
...
Aby mi nikt buntu nie przeinaczył pozwoliłem sobie na kolejny subpost, przy okazji podgrzewając atmosferę.

Może okazać się, że najbliższa ma bytność na Lastinn wydarzy się dopiero w przyszłym roku, choć mam nadzieję zerknąć tu po świętach, więc...
...wesołych świąt wszystkim życzę.
 

Ostatnio edytowane przez pan Piotruś : 22-12-2008 o 17:56. Powód: życzenia
pan Piotruś jest offline