Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2008, 12:20   #35
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Temat sprzed dwóch lat - dobrze że odkurzony bo może faktycznie przez te miesiące coś się stało. Delta Green już jest w miarę stara i ma się dobrze. "Trail..." próbowałem i jest naprawdę dobry - inna mechanika ale dobrze oddająca to, co dzieje się na sesji. Obrazki są dużo lepsze niż te ze stajni Chaosium. Co do CthulhuTech to nie będę się wypowiadać bo nie znam, ale mangowe połączenie jest takie sobie. Oglądałem też kilka anime, które łączą dość luźno istoty i zdarzenia z Mitologii Cthulhu i jest to bardzo ciężko strawne.
Literatury jest sporo i bardzo dobrze. Wychodzą często kolejne tomy z tymi samymi opowiadaniami, co świadczy, że rynek powoli się nasyca. Aż dziw, że po polsku jeszcze nikt nie wydał listów HPL-a, który prowadził bardzo ożywioną korespondencję. Może i na to przyjdzie czas...
Sama przyszłość Cthulhu na forum, bo to o nią mi chodziło zakładając temat, jest taka jak była. Sesji jest mało, zainteresowanie też się nie zmieniło. Jednym słowem status quo zostało zachowane. Skoro jednak ktoś się tym jeszcze interesuje, to znaczy że nie jest tak źle I dobrze. Oby tak dalej
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem