Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2008, 14:36   #36
Mona
 
Mona's Avatar
 
Reputacja: 1 Mona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Yarot Zobacz post
Oglądałem też kilka anime, które łączą dość luźno istoty i zdarzenia z Mitologii Cthulhu i jest to bardzo ciężko strawne.
Hm, w CT macki nie pojawiają się w kontekście hentai
Ogólny problem z HPL jest taki, że o ile w krajach languydżomówiących on w istocie jest dość popularny i ludzie z kawalkiem wykształcenia kojarzą go choć trochę, o tyle w PL można o nim usłyszeć głównie na zajęciach z literatury amerykańskiej
Co do małej popularności grania, to wynika chyba z tego, że ZC wymaga od MG i graczy pełnego zaangażowania, co jest ciężkie do osiągnięcia w realu, a co dopiero w sesji PBF. Dla graczy w realu proponuję conajmniej kilkugodzinną sesję w CoC: Dark Corners of the Earth i po tym szybko łapią czym CoC jest
Na wklimacenie w sesję PBF nie mam konceptu, a to dobry temat. Jedyną klimatyczną alternatywą dla normalnych sesji było dla mnie De Profundis, bo prowadzenie klimatycznej korespondencji było naprawdę świetną zabawą może gdyby prowadzić PBFy własnie na zasadzie koespondencji, hmm...
 
__________________
Robię Rkon dla szatana ;P
Mona jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem