Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2008, 17:51   #38
Mona
 
Mona's Avatar
 
Reputacja: 1 Mona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumnyMona ma z czego być dumny
Częściowo się z Tobą, Arango, zgadzam, ale na pewno nie w kwestii masowości grania w ZC jako zjawiska niepożądanego. A niech graja, niech rozwalają ZC - co Ci to szkodzi? Im nas więcej, tym weselej
A do Wilusia nie trzeba dorastać, dowodem na to jest wysoka czytalność 'Trzech Wiedźm' Pratchetta, które są trawestacją Szekspira (nawet z tego licencjat pisałam;p).
Takie myślenie, wybacz, trąci mi odrobinkę megalomanią
Każdy odbiera, hm, bodźce intelektualne? nie wiem, jak to zdefiniować - w swój specyficzny sposób, i to właśnie odbiorca jest ważny, ważniejszy niż sam, hm, bodziec. Polecam esej 'Śmierć autora' Rolanda Barthesa.

Co do znajomości HPL w PL to bazuję nie na fantastykowcach, a na ludziach, którzy powinni go znać - o studentach anglistyki mówię. Nie znają. Jeśli cię to pocieszy wszelakoż, nie znają też Szekspira, nie odróżniają Sherlocka Holmesa od Winstona Churchilla... mam wyliczać dalej?
 
__________________
Robię Rkon dla szatana ;P
Mona jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem