Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2006, 22:30   #1
SHAQER
 
[Deadlands Weird West] Saintsville

Witajcie

Zapraszam na sesje osadzoną w realiach Dziwnego Zachodu. Przygodę, którą wam zaprezentuje prowadziłem niegdyś swojej drużynie i bardzo im się podobała więc mam nadzieje, że gracze na forum również nie będą zawiedzeni.


Gracze

Sesja przewidziana jest na drużynę składającą się maksymalnie z pięciu postaci. Pierwszeństwo w rekrutacji mają ludzie zajmujący się wraz ze mną subsystemem Deadlandsa na LI (można go znaleźć w podfolderze inne). Są to Fleischman, Darken i Escalla. Z prostych obliczeń wynika, że i tak są dwa miejsca wolne. Czego wymagam? O dziwo nie jest to znajomość świata, choć ona oczywiście jest niezwykle pomocna. Jedyne co jest tak naprawdę potrzebne to chęci i odrobina wolnego czasu. Z założenia przygoda ta opierać się będzie na poznawaniu swojej postaci i praca nad nią. Jeżeli ktoś chce poznać ten system to proszę bardzo jestem dostępny przez PW lub GG. Bardzo chętnie osobom wahającym się wszystko wytłumaczę. Najważniejszy jest szkic postaci, czyli historia, wygląd, przewagi i zawady. Po otrzymaniu szkicu napisze, co mi się w tej postaci podoba a co jest do poprawienia.

Fabuła

Cała historia opiera się dość luźno na książce jednego z popularnych brytyjskich pisarzy, więc jeśli ktoś ją rozpozna to z pewnością zdziwi się kilkukrotnie. Jeżeli chodzi o wprowadzenie do gry to każdy gracz dostanie indywidualną „odprawę”, która będzie wynikiem prac moich i gracza. Niewykluczone, że jakieś cele będą stać w konflikcie ze sobą. Całość rozgrywać się będzie w małym miasteczku na Ziemiach Spornych więc istnieje całkowita dowolność w wyborze narodowości.

Mechanika

Do gry dopuszczam niemal wszystkie oficjalne podręczniki. Dla osób, które grały już kiedyś w tą grę zezwalam również na wybieranie postaci z mistycznymi przeszłościami. Jedynie wygrzebańcy są niedozwoleni.

Przygoda ruszy nie wcześniej niż na początku lutego więc macie trochę czasu na zastanowienie
 
SHAQER jest offline