Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2008, 15:07   #1
Sufflot
 
Sufflot's Avatar
 
(autorskie, więzienne klimaty) Grypsujesz ?Policyjna „lodówa” podjechała pod bramę. Wysokie mury, wieże i mnóstwo strażników budziło respekt.
Musiało budzić, w końcu do Wronieckiego zakładu karnego trafiają najgorsi. Gwałciciele, zabójcy, złodzieje, dilerzy, porywacze, od czasu do czasu trafi się nawet jakiś wielkomiejski gangster.
Wronki budziły respekt.
Strażnik, stojący na wieżyczce już z daleka wypatrzył policyjną „lodówę” ze specjalnym oznakowaniem.
-Nowy transport- mruknął do krótkofalówki- tylko jedno auto, najwyżej 5 osób.
Deszcz lał się strumieniami, strażnik niechętnie wyszedł z budki i otworzył bramę, po czym podprowadził samochód bliżej wejścia i otworzył tylne drzwi.
-Widzicie, kurwa- zwrócił się do skazańców- na starcie macie przesrane ! Przez was musiałem wyjść na ten pierdolony deszcz !
-Jak zwykle uroczy- mruknął kierowca, po czym dorzucił- No, brygada, wysiadać !Więźniowie ruszyli równym rządkiem, gęsiego. Czterech strażników doprowadziło ich do budynku administracji. Rewizja osobista i zimny prysznic to pierwsze czynności, swego rodzaju rytuał panujący w więzieniu. Klawisze słynący z opryskliwości, brutalności i chamstwa nie zawiedli, na starcie dołując i poniżając nowych. Wielu ludzi myśli że to dla przyjemności. Była to prawda, ale tylko po części. Więzienie to stado, w którym trzeba pokazać kto jest ważny, a kto nie ważny w hierarchii. To bardzo pomagało w pracy.
W końcu więzienie musiało budzić respekt.

***

Witam was, drodzy użytkownicy w rekrutacji do mojej sesji. Niestety, podczas pierwszej rekrutacji do mojej sesji nie udało się zebrać wystarczającej liczby graczy, przez co przygoda się nie odbyła. Teraz jednak mam zupełnie inny pomysł.
Sesja w Polskim, a konkretnie Wronieckim więzieniu. Świat twardej grypsery, wrednych klawiszy i pomiatanych cweli oraz frajerów, a w tym wszystkim gracze starający się odnaleźć w tym brutalnym świecie. Co będziecie robić ? To wasza sprawa. Chcecie uciekać ? Bardzo dobrze ! Może wolicie zostać twardymi git ludźmi, zdemoralizowanymi, żyjącymi w swej odrębnej kulturze ? Nie ma sprawy. To jak potoczy się sesja zależy tylko i wyłącznie od was- graczy.
Liczę na minimalnie 3, maksymalnie pięciu graczy. Sesja przewidziana jest na długi okres czasowy, dlatego wystarczy mi 1 post na tydzień. Karta postaci powinna zawierać:

Imię i nazwisko, pseudonim:
Wiek:
Wygląd: (z podanym wzrostem i wagą)
Charakter:
Historię:
Za co postać trafiła do więzienia:

Na karty postaci czekam do 17.01.09r.

Sorry za przekleństwa, ale więzienie to nie przelewki. mam nadzieję, że administracja się nie gniewa
 
Sufflot jest offline