Wątek: Klanarchia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2008, 14:55   #5
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Darken Zobacz post
No nic, problem w tym, że wydawanie gry stoi, bo wydawcy nie spieszy się ze złożeniem podręcznika.
Copernicusowi szczerze mówiąc i nad czym ubolewam nie spieszy się z czymkolwiek.

Cytat:
Napisał Darken Zobacz post
Ale szczerze. Zerkam na pustkę w temacie "Awesome w rpg" i powiedz, kto ma się zainteresować tutaj grą, która powstała, by tworzyć teksty do właśnie takich tematów?
Wiesz, przeglądałem ten temat i powiem tak, wydarzenia takie jak opisywałeś, np. akcja w Wilkołaku rzeczywiście podczas sesji dla Ciebie, MG i reszty graczy mogą być świetne i fajnie się to wspomina ale jak czyta to ktoś kto w tym nie uczestniczył to w sumie niezbyt go to rusza. Ot sieka w Wilku, nic nowego.

Cytat:
Napisał Darken Zobacz post
Plus jeszcze silna konkurencja ze strony Exalted, która stawia wysoko poprzeczkę, dla gry stawiającej duży akcent na widowiskowości.
Racja Exalted będzie dość mocną konkurencją dla Klanarchii, zobaczymy czy wygra horrorowość czy epickość. Osobiście zamierzam nabyć oba systemy, Klanarchie bo mi się podoba a Exalted bo tego nie znam ale z zapowiedzi wnioskuje że też może mi się spodobać
 
Macharius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem