Wątek: Klanarchia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2008, 18:17   #6
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Cytat:
Wiesz, przeglądałem ten temat i powiem tak, wydarzenia takie jak opisywałeś, np. akcja w Wilkołaku rzeczywiście podczas sesji dla Ciebie, MG i reszty graczy mogą być świetne i fajnie się to wspomina ale jak czyta to ktoś kto w tym nie uczestniczył to w sumie niezbyt go to rusza. Ot sieka w Wilku, nic nowego.
Temat założony do szturchania ludzi na tym forum. Powstał, bo rozbawił mnie temat o realizmie.
Zauważ, tak samo jest z kwiatkami. Jestem pewny, że kiedy one powstawały, ludzie tarzali się ze śmiechu. Ale czytelnik nie ma kontekstu, więc dla niego to mało śmieszne.

Generalnie, Klanarchia to jednak najbardziej przemyślany polski rpg, plus robiła go jedna osoba, więc nie będzie cyrków, że co dodatek to zmienia się wizja świata.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem