Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2009, 17:43   #46
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Tak więc moi drodzy!

Z góry przepraszam, bo będę jeszcze to czynił, że musieliście czekać do tak późnej godziny na ogłoszenie wyników rekrutacji.

Na swoje usprawiedliwienie mam marne dwie godziny, które przeznaczyłem nad studiowanie Waszych KP, po czym stwierdziłem...

... że wybrać pięć z nich po prostu się nie da.

Dostałem ich bardzo dużo - prawie dwa razy więcej niż śmiałem marzyć - i wybór był bardzo trudny - stres gorszy niż klasówka z biologii, chemii i fizyki razem wzięte.

Postanowiłem więc wyłonić szóstkę graczy ze wszystkich KP które dostałem. Kolejność alfabetyczna:

Cytat:
1. Alaron Elessedil;
2. Bepop;
3. Johan Watherman;
4. Kerm;
5. Kirosana;
6. Lavina.
Przepraszam serdecznie wszystkich, którzy się nie dostali, jednak gdybym miał przyjąć wszystkich od którzych otrzymałem KP, to po tygodniu popełniłbym samobójstwo w bliżej nieokreślony sposób.

Mam nadzieję, że nie będziecie żywić do mnie (zbyt dużej) urazy, bo jak już pisałem wybór był bardzo, bardzo trudny.

To może teraz trochę informacji.

1. Sesji dzisiaj na pewno nie rozpocznę z powodu zaplanowanego wcześniej formatowania komputera. Postaram się to uczynić w dniu jutrzejszym;

2. Rekrutację oczywiście można zamknąć i przenieść do archiwum;

3. Sesja będzie oczywiście w dziale autorskie;

4. Kontakt ze mną, z powodu formatowania komputera, będzie dość ograniczony przez PW, a przez gg praktycznie niemożliwy (w razie gdyby ktoś miał więcej pytań i wątpliwości);


Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Sarrin było już tylko wspomnieniem o którym wkrótce wszyscy zapomną.
Człowiek ukryty w cieniu drzewa uśmiechnął się chytrze.
- Tak więc to działa. Czas zacząć zabawę...
Nałożył na głowę kaptur i ruszył drogą ku zachodzącemu słońcu.
 
Gettor jest offline