Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2009, 00:16   #26
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Ojojojojoj...
Któż teraz będzie mi wprowadzał tyle wtrętów, powodujących poważny rozstrój nerwowy, kto będzie długaśnymi postami zniechęcał czytających do zapoznania się z przesadnie komplikowaną fabułą, kto będzie tą fabułę komplikował...
Oj, ja nieszczęśliwy (poważnie, nie żartuje), sesja wiele straci, na tej stracie.
Czy w takim razie, skoro stopień komplikacji mego zadania nieco się obniżył powinienem dorekrutować kogoś?
A może liczyć na szczęśliwy powrót?

Arango 8 +2 (chociaż miałem dylemat, niby dobra żonglerka PDkami, smakowite pomysły, lecz na dobrą sprawę miast ulżyć narracją misiowi komplikujesz życie; co prawda sesji może to na zdrowie wyjdzie, ale ja siem buntujem) = 10
Bergtagna 3 +3 (a co mi tam, jak szaleć, to szaleć, wszak jako jedyny zaskoczyłeś mnie postem, wedle zalecenia [bardziej niż ucieczki, nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji]) = 6
John5 4 +2 (naprawdę nie wiem co napisać, po prostu solidny post) = 6
Nimue 7 +1 (nazwijcie mnie seksistą, czy czymtamkolwiek chcecie, ale czuję niedosyt związany z ostatnim postem) = 8
Solis 5

PS: Nie roszczę sobie praw do pomysłu Nowych Zadań (tm)(r)(c), co więcej zachęcam do eksperymentów na własną rękę. To tak a`propos stwierdzenia/pytania czy jakoś tak...
W ogóle to bardzo mi miło, że ktoś docenił ten pomysł...
 

Ostatnio edytowane przez pan Piotruś : 05-01-2009 o 00:22. Powód: PS
pan Piotruś jest offline