Wątek: MMO games
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2009, 15:12   #8
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hikaru Zobacz post
(...)choć może nie cieszą się taką popularnością, jak WoW - nad którym wszyscy się zachwycają, nie wiadomo czemu... przynajmniej ja nie wiem czemu.
Ja się zachwycam, ponieważ nie zaczynałem od WoWa, tylko od Warcrafta II.

Cóż to była za radość pierw zobaczyć Groma Hellscreama w drugiej odsłonie tej strategicznej gry, by potem go zobaczyć w części trzeciej obok takich herosów jak Thrall, Tyrande, Jaina Proudmore i inni.

Na domiar tego spotkanie ich w grze MMO-RPG jako bossów dla których robisz zadania i możesz z nimi porozmawiać (albo zaatakować, zależnie od frakcji) to już jest stan czystej ekstazy i cudowności.

Teraz zaś wyszedł dodatek Wrath of the Lich King w którym można się pozachwycać nowym kontynentem Northrend i samym Królem Lichem, czyli Arthasem, jak i jego sługami (m. in. nowym Kel'thuzadem).

Podsumowując, tutaj nie chodzi o samego WoWa, tylko o całą serię gier Warcrafta których WoW jest zwieńczeniem.
 
Gettor jest offline