Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2009, 12:29   #13
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Exclamation Wyniki rekrutacji

Nowy post tylko dlatego, ze ten jest ważny...



Wszystkim, którzy przysłali karty, a tym samym wyrazili chęć gry bardzo dziękuję.


To była ogromna przyjemność przeczytać Wasze karty. Przyznaję, że wybór był bardzo trudny i postanowiłem, że wyniki zostaną ogłoszone w formie PW.
Wszyscy Gracze, którzy przeszli przez sito mojej subiektywnej oceny otrzymali PW z informacją. Pozostałym mogę jedynie podziękować i jeszcze raz podkreśllić, że w zasadzie nie było kart złych. Wszystkie karty były dobre, ale po prostu nie jestem w stanie prowadzić dla takiej dużej ilości osób.

Zapraszam w kolejnej rekrutacji - zapewne również w Świecie Mroku.


Z powodów różnych (dogrywanie postaci, etc) pierwszą turę rozpoczniemy w mniejszym gronie niż finalną rozgrywkę. Jednak jak powiedziałem - postacie nie muszą tworzyć drużyny, zatem niczemu to nie przeszkasza.

Komentarze do sesji znajdują się tutaj:

Sama sesja znajduje się tutaj:

Prosze Szacowną Moderację o chwilowe niezamykanie wątku...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 07-01-2009 o 22:00.
Aschaar jest offline