Wątek: Złamany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2009, 17:46   #11
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
- Ja podobny widziałem w filmie - rzucił z ironicznym uśmiechem, rozejrzał się próbując znaleźć dziewczynę, która pojawiła się z nimi, gdy ja dostrzegł zwrócił się do niej - A ty kim jesteś? Nie przedstawiłaś się nam jeszcze, czy mamy do ciebie mówić pankowa dziewczyno? Mam takie jeszcze jedno szybkie pytanie, wiecie co się dzieje? Bo przyznam, że pierwszy raz mnie spotyka coś podobnego. A co do terminala to bym się nim nie bawił zanim nie zbadamy choć pobieżnie otoczenia. W filmie o takich gwiezdnych wrotach jak te, potrafiły przez niego przechodzić różne niefajne rzeczy. A do aktywacji potrzebowali dość złożonego kodu. - oczekując na przestawienie sie dziewczyny, zabrał się do oglądania, portalu.
 
deMaus jest offline