Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2009, 17:23   #171
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Po kolei.
Pomysł sesji Projekt Genui narodził się prawie półtora temu. Co prawda było to inne forum, ale sam zamysł, scenariusz powstał półtora roku temu.
W zamierzeniu miała być grupa osób odkrywająca swoje umiejętności. Na forum z którego pochodzę, grało prawie 9 osób i graliśmy sprawnie, do czasu upadku tamtego forum.

Żeby podtrzymać tamto forum stworzyłem sesję Luna, która miała być Prologiem do wydarzeń Projektu. Pod wpływem wydarzeń w samej Lunie zmienił się też Projekt od strony fabularnej. Doszła postać stworzona przez Lili - Erica. Niestety sesja tam nie uratowała tamtego forum.

Ponieważ zamysł Projektu mi się strasznie podobał i kręcił przeniosłem ją na to forum. Dając gwarancje każdemu z grających ze mną wcześniej osób na to, że miejsce będą mieć.

Jak się okazało, to co wypaliło w 100% na tamtym forum, czyli masa różnych wątków dochodzących do 1 głównego tutaj się nie sprawdziła. Ja nie dawałem rady. Po zmianie w scenariuszu na dwie grupy zaczęli znów odchodzić gracze , i znów zmieniłem scenariusz. Teraz najzwyczajniej w świecie mam już dość zmian. Zbyt odszedłem od zamierzeń które dawały mi frajdę. Jeszcze jakaś zmiana by ratować podstawową konstrukcję sesji i zwyczajnie wyjdę z siebie.

Żeby była jasność, chciałem dojść do pewnego punktu w czasie w którym mógłbym ze spokojem zakończyć sesję i rozpocząć kontynuację. I każdy gracz, który dostał się do Projektu i się sprawdził ma miejsce w kontynuacji. Oczywiście jeśli będzie chciał grać.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline