Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2009, 19:45   #11
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Hehe, nie ma to jak być rekwizytem pokazowym
Nie uważasz przypadkiem, że limit umiejętności jest trochę za mały? Znaczy się mówiłeś, iż poziom zawansowania jest mniej-więcej taki jak w Fantasy. Postacie w Fantasy są naprawdę zawansowane, ja sam pisałem Feliksa jako już zawansowaną postać (Mistrz Miecza ) i taką przyjąłeś. Zapewne inni mieli też np. jakiś rodzaj wiedzy czy ich wieloraka liczbę znaną. Postulowałbym za zwiększeniem punktów.
...lub...
Zostawimy umiejętności w spokoju, mag jeśli uzna może znać się na runach, starozytnych legendach wojownik dbać o oręż itp. itd. Zauważyłem, że często przejawiała się u Ciebie koncepcja podobna do perków z Falouta czy Zdolności z Warhammera. I to się mi bardzo podoba. Każdy wybrałby po 4 zdolności na początek mające jakieś specjalistyczne zastosowanie. Skro robię za królika doświadczalnego, to przedstawię przykład mojej postaci Feliks mógłby posiadać Zdolność lepszej walki po napojenia oraz „Pijackiego Krycia” polegającego na nagłym staczaniu się do rowów, i takie tam Potem dochodziłby kolejne.
Wymienione przez Ciebie zionięcie ogniem klasyfikuje się pod to. Jest to rozwiązanie znacznie ciekawsze moim zdaniem i klimatyczne.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline