Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2009, 19:59   #12
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman
Nie uważasz przypadkiem, że limit umiejętności jest trochę za mały? Znaczy się mówiłeś, iż poziom zawansowania jest mniej-więcej taki jak w Fantasy.
Posłużę się teraz innym doświadczeniem w grach RPG.
Gdybym dał wam np. po 10 punkcików w umiejętnościach bojowych i niebojowych to jestem prawie pewien że któraś z nich nie będzie przemyślana, bo to działa tak jak tworzenie wysoko-poziomowej postaci w De-En-De
"A tu sobie dam kilka punktów... tam też... a resztę tutaj, co się będę!"
Później się okazuje że są to niezbyt przydatne i niezbyt trafne wybory.

Cytat:
Napisał Johan Watherman
(...)pisałem Feliksa jako już zawansowaną postać (Mistrz Miecza)
Ja tu w KP widzę Pijany Szermierz...

Cytat:
Napisał Johan Watherman
Zauważyłem, że często przejawiała się u Ciebie koncepcja podobna do perków z Falouta czy Zdolności z Warhammera. I to się mi bardzo podoba.
Bardzo dziękuję... pomijając fakt że w Młotka nie grałem nigdy, a Falouta na oczy nie widziałem nigdy

Cytat:
Napisał Johan Watherman
Wymienione przez Ciebie zionięcie ogniem klasyfikuje się pod to.
Umiesz Ty czytać?
Zionięcie ogniem dałem jako przykład umiejętności metamagicznej, czyli for wizards only!
Jak już wspomniałeś, jesteś czymśtam miecza, więc klasą nie-magiczną.

PS.
Tak! Gettor znów zaprzecza sam sobie... I gada o sobie w trzeciej osobie
 
Gettor jest offline