Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2009, 21:50   #14
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dopadło mnie, swego rodzaju, zamyślenie, jeżeli chodzi o rozwój. Mam ponadto jedną czy dwie wątpliwości.

Nie za bardzo rozumiem różnicy w przykładzie (zionięcie ogniem), między umiejętnością czaropodobną, a czarem. Jak dla mojego prostego umysłu, jest to zaklęcie
Bo jeżeli coś takiego to na mój prosty rozumek, będę miał tylko 4 czary! A to jest feeee! Mag z 4 zaklęciami to mniej niż uliczny kuglarz!
Powiedzmy sobie szczerze, nie lubię wybierać czarów, bo jak mam ich nawet 10, to wydaje mi się komicznie mało, nawet jak na adepta magii

Postaram się nie przesadzać
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline