Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2009, 15:56   #11
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Wy bierzecie udział w całej sytuacji jesteście jednymi z tych hersztów którzy nie brali udziału w buncie ja pokazuje to z perspektywy trzeciej osoby opisującej poczynania "Dreaka" nie znam was bo to pierwszy post więc nie używam "Azir", "Sahair" czy "Etsha" bo jesteście dla mnie osobami którzy tam byli i których "Dreak" nie zabił. Wasze zadaniem jest przedstawić się w pierwszym poście i opisać co wtedy myśleliście co chcieliście zrobić itp. Ja w swoim poście zawarłem tylko to co było konieczne czyli malutki wstęp po co przyszedł tam "Dreak" (w dialogu z Cresno), zabicie buntowników i uratowanie wam dup a reszta należy do was pełna dowolność. Krótko mówiąc wy byliście masą która stworzyłem i coś narzuciłem ale wy formujecie swoje postaci i jej zachowania do tego co zostało na nie narzucone.

PS: Jak już mówiłem sterowałem Dreakiem więc wy będziecie widzieć też świat jego oczami i to on będzie wam narzucać to co macie robić lub los ale to wy decydujecie jak się do tego ustosunkujecie.
PS2: No i oczywiście dialog w po zabiciu buntowników jest prowadzony z postaciami z Klucznika czyli jest skierowany do Maciass0 i shadowdancera.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 08-01-2009 o 16:01.
Dreak jest offline