Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2009, 19:04   #308
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
- Nie wiemy kto zabrał Jakon – warknął ogar.
- Nie wiemy kiedy, ani kto.
- Ani dokąd poszedł.
- Powinniście go szukać, tropić.
- Powinniście iść do wioski orków i szukać jego śladów.
- Jego tropów.
- Jego zapachu – ogar spojrzał na Amadeusza.
- Bez Jakon i tak nie dojdziecie do Tsarothah – zaznaczył bystro oczywistą rzecz jeden z ogarów.
- Jakon był w szałasie szamana. Wygląda ona jakhhhh jaskinia ze strzechą.
- Leżał w gnieździe.
- Z liści dębu.
- Wimy co momy zdziałać, ale czy ktuś ma pomysła jakoj to zdziałać?
- Znajdźcie Jakon i przynieście go tutaj.
- Przynieście.
- Powiemy Ksieżycowi, że go szukacie.
- Jakon za tygrys-człowiek.

Cóż było czynić? Zawróciliście do wioski orków [błotko, chlap chlap, błotko, chlap chlap chlup], zimno PSIK mokro PSIK! Udało się wam dotrzeć na skraj wioski, zaszliście z drugiej strony tym razem. Po przeciwnej stronie polany kilku orków zbierało resztki swego pobratymca i oczyszczało teren wioski ze strzępek nieumarłego tancerza ostrzy. Jeśli się uda, któryś z was albo i kilku może niepostrzeżenie prześliznąć się do... o, to pewnie tam, chata szamana...?



A to jest...
SZAMAN?! O___O
http://farm4.static.flickr.com/3022/...eeb10ea406.jpg
Uh...? O_o’ W każdym razie stoi najbliżej, krąży na tyłach chaty. Musicie jakoś ominąć te kształty znaczy ostrza!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline