Wątek: MMO games
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2009, 23:08   #12
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Osobiście trudno mi jest na cokolwiek zagłosować. Powód?
Za długo gram w MMO, za dużo widziałem.
Każda z powyższych pozycji, a w większość grałem, była jak nieoszlifowany diament. Cudowny, ale w rękach, że tak powiem, złych oligarchów ( ), którzy chcąc wysławiać swój twór, przedobrzali zwyczajnie, zbyt mocno nacinając krawędzie brylantu. Że wywód dziwny? Ale sytuacja mniej więcej podobna, wprowadzane kolejne patche, naprawiające błędy, i wnoszące kolejne, wszechobecne oszustwa, długo by wymieniać.
Ja, jak być może większość, również zaczynałem od Tibii i podobnych, najdłużej miejsce zagrzałem w Kalonline ( proszę o dodanie do ankiety ), bo prawie 2 lata, większość gier kończyłem max po 2-3 miesiącach, ostatnio, jeśli mam czas gram w SilkRoad'a ( również proszę o dodanie, jeśli nie ma ), choć zrobiłem sobie przerwę, i pacyfikuję biednych noob'ków ( strasznie słabi gracze ) w Combat Arms, grze podobnej, aczkolwiek lepszej, do WarRock ( dodanie do listy, oczywiście ( ^^ )
 
Rainrir jest offline