Wątek: MMO games
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2009, 21:51   #13
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Osobiście uważam, że MMO raczej pochłaniają zbyt wiele czasu, jednak moja najdłuższa przygoda z takimi grami wiąże się z Lineage II. Podobał mi się fantastyczny świat pełen przejaskrawionych magicznych lokacji z dalekowschodnią nutką. Grafika była bardzo ładna dzięki opcji renderowania, czy jak to się mówi. Otóż, normalnia gra wydawała się dosyć kanciasta, jednak dało się włączyć powyższe opcje z kilku dostępnych. Ja preferowałem Glow Efect 2, który sprawiał, że wszystko wyglądało jak przez mgłe i było rozmazane. Dawało to wrażanie jakby było się we śnie. Nie mam zbytniej obsesji na wyglądzie gry i na piedestiał kłade grywalność jednak nastrój tego świata zwanego Aden doraźnie utkwił mi w pamięci.

Jak, już powiedział deMaus w MMO bardzo ważna jest ekipa. Po zmianie servera taką właśnie miałem. Świetny klan z, którym prowadziło się wojne z pomniejszymi zrzeszeniami. Wiele przygód było dość ciekawych. Przy okazji pamiętam świetne relacje z kompanami i wspólne przygody, nie znałem ich osobiście jednak naprawde świetnie się z nimi spędzało czas. Niestety (choć dokładnie bardzo dobrze) dałem sobie całoroczny post na granie i jak ostatnio odkryłem nawet nikt nie słyszał o moim klanie.

Dobra, kończe tego posta. W każdym raziem L2 to naprawde fajna gra i polecam ją każdemu. Jeśli ma się dobrą ekipe z, którą ma możliwość dorej gry gra raczej się długo nie znudzi. Oczywiście trzeba uważać, aby się nie uzależnić, jednak chyba na tym forum są w większości rozsądne osoby
 
Pinn jest offline