Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2009, 17:11   #1
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Szukam Współ-Mistrzo-Gracza.

Skoro zerknąłeś ktosiu do tego tematu serdecznie witam

Jest to temat rekrutacyjno-informacyjno-badawczy.

Konkrety:

Pomysł na sesję:
Czasami każdy z nas odczuwa rezygnację, zmęczenie, bezradność. Czasami wszystko idzie nie po naszej myśli. Narastające problemy przytłaczają nas, nie potrafimy zmierzyć się z nimi, bo brakuje nam ogłady, odwagi, empatii czy też asertywności. A gdyby istniała możliwość rozwiązania wszystkich naszych problemów w ciągu jednej sekundy. Pstryk i masz pewność, że wszystko będzie dobrze. Jak ? Wystarczy przeprowadzić rytuał, znany już od wieków. Po jego zakończeniu znajdziesz rozwiązanie wszystkich dręczących cię problemów. Gdzie jest haczyk ? Nie tobie będzie dane je rozwiązać a osobie z którą zamienisz się duszą. Będzie miała wszystkie umiejętności, jakie posiadała w swoim świecie/rzeczywistości jednak zamknięta będzie w twoim ciele.

Koncepcja:
W sesji uczestniczyłoby 2 MG, będących jednocześnie graczami. Odbywałoby się to w ten sposób, iż ja opisywałbym sytuacje dla drugiego graczo-mistrza. On reagował na nią jednocześnie pisząc wątek dla mnie.

Idea jest prosta. Zamknięty w ciele mojej postaci drugi MG znajdzie się w moim świecie, przeze mnie opisywanym. I na odwrót. Moja postać znajdzie się w świecie drugiego MG. Tym sposobem każdy z nas będzie jednocześnie i graczem i MG. Ponieważ tak wygląda pierwotny pomysł nie określam nic więcej. Szukam osoby, która chciała by spróbować zorganizować taką sesję.

Moje propozycje, sugestie, pytania:
- Fajnie by było, aby u każdego MG było kilku graczy. W zależności od tego ile każdy z nas chciałby wziąć na siebie.
- Nie wiem jaki będzie mój problem, w moim wątku. Koncepcja jest luźna jeszcze się nie zastanawiałem nad dokładniejszą fabułą.
- Mógłbym prowadzić mój świat jako świat w którym każdy ma dar i używać w moim wątku mechaniki darów. Mógłbym spróbować innego autorskiego systemu, mógłbym prowadzić storytelling. Dużo tych 'mógłbym' wiem. Jednak ponieważ cała koncepcja zależna jest od 2 osoby, stąd nie mówię dokładnie co i jak.
- Temat założyłem po to aby wybadać, czy ktoś czułby się na siłach spróbować być 2 Mistrzo-graczem. Prosiłbym o zamieszczanie tylko konkretnych pytań/sugestii/pomysłów wszelkie „oooo to jest fajne, chce w to pograć – jako gracz.” Nic do tematu nie wniosą.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 10-01-2009 o 17:18.
kabasz jest offline