Wątek: [Manga] Naruto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2009, 22:01   #50
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co do mangi to jest spoko chociaż wygląda jeszcze trochę za bardzo japońsko. Wiem, wiem - to i tak jest stosunkowo mało japońskie, ale mogłoby być jeszcze mniej.
A przepraszam, jak ma niby wyglądać? Manga z definicji JEST przecież JAPOŃSKA, jak sama nazwa wskazuje, Naruto jest produkcji japońskiej, z odwołaniami do japońskiej kultury itede. Gdyby nie była japońska byłaby komiksem (i miała wszystkie strony kolorowe zapewne ). Oczywiście można się kłócić, że obecnie decyduje sposób rysowania a nie pochodzenie terytorialne, ale chodzi o zasadę.

A co do Twojej uwagi Howgh, z jednej strony masz rację, że dyskusja zrobiła się ciut nie na "temat" dosłowny i dzięki Ci za to. Jednak Tokyo jest zbyt małe, by rozdzielać takie rzeczy na dwa osobne tematy. Wiec, jak już w innym topicu wspominałam, pisanie w jednym temacie nt. anime i mangi równocześnie nie jest traktowane jako offtop, niezależnie od tytułu.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 10-01-2009 o 22:05.
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem