Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2009, 10:58   #441
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Przepraszam, że tak dawno mnie nie było ale miałem naprawdę hmm... wiele się działo, od tego, że osoba do której coś czuję zachorowała na poważną chorobę(nawrót raka), a konkretniej jej nawrót, do tego że mnie pobili na mieście, przez to, że koniec semestru i pracę licencjacką pisać muszę.

Przepraszam jeszcze raz, ale nie mam i czasu i jakoś ochoty, też straciłem zainteresowanie sesją, może ją wznowię po czerwcu, albo po lutym, nie wiem jak będę miał z ochotą i czasem, ale moje myśli po prostu nie chcą się kręcić wokół tej sesji.

Edit: I przepraszam ponownie, nie chciałem o wszystkim wspominać a w głowie dziecinnie pomyślałem, że jak nie będę odwiedzał forum to jakoś ucieknę od konsekwencji i odpowiedzialności za sesję. Postanowiłem jednak się pojawić, bo mnie sumienie nękało i wytłumaczyć dlaczego mnie nie było...
 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 11-01-2009 o 11:50.
Qumi jest offline