Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2009, 16:36   #444
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Sytuacja się nieco zmieniła (przez pewne tajemnicze pw w liczbie mnogiej), chciałabym więc oficjalnie złożyć petycję i przekazać defibrylator do reanimacji sesji

Qumi jeśli masz może ochotę i siłę, bardzo chętnie zagramy w twojej sesji, dopiero się ona co prawda rozkręcała, jednak była fajna i podobała się naprawdę wielu osobom.

Chętnie pocięłabym się... znaczy grała sobie nadal Natali, i myślę, że podobnie jest z wieloma innymi graczami i ich BG. Z tego co wiem, to byłoby trochę chętnych na reaktywację "Cieni", zagrałby TD, Kaworu, ja, mamy jeszcze aktywnego/zaglądającego na forum abishaia, RyldArgitha i Michaliusa, a Cosmo po odpowiedniej perswazji (w łeb go! ) też może by się ruszył, także znalazłoby się sporo chętnych (a ludzie mają głoda na sesje), wszystko oczywiście zależy od ciebie Qumi, no i od graczy, którzy mogliby tu napisać co i jak z ich podejściem do sesji.

Licząc więc na liczydło poczekam z nadziejką w oczach na jakiś odzew postowy zainteresowanych... .

Pozdrawiam
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline