Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2009, 21:44   #1041
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
OMG! O____O Te pazury Ritha to normalnie ześliznęły się milimetry od twojej nagiej, umięśnionej, lśniącej od potu i krwi, nagiej, męskiej, twwwwweeeeer fu! O___O' [pervert mode off] Po twoim torsie [tamuje nosebleed] eh nie, bez długich uszu to nie to samo! ;( RAY`GIII-HI!!!!;(

A nie mówiłam?! Blacker MA nadal dobrą passę, jak zawsze! Było tak blisko! Ty po prostu miałeś lepszą tym razem, hm! Władco Żywego Ognia!

>>> "Nie potrafię okazywać emocji inaczej, niż dzięki moim wiernym szablom"
.... O_-'
[Xer leje]
DOBRA, rezygnuję! O_O' [macha odpędzająco ręką] Ty i ta twoja dyplomacja! -_-#
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 13-01-2009 o 21:49.
Almena jest offline