Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2009, 22:07   #12
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Na dobry początek wypada się przywitać, szczególnie z nowymi graczami.

A teraz do rzeczy Gwoli wyjaśnienia – pisząc „Das ist Annehmlichkeit Sie kennen zu lernen, Herr Halder” miałam na myśli, jak się łatwo domyślić: „Miło mi pana poznać, panie Halder”. Niestety styczność z językiem niemieckim miałam ostatnio dobre 10 lat temu, toteż skonstruowanie tego zdania zakrawało na czystą improwizację, żeby nie powiedzieć, radosną twórczość własną. Może więc się okazać, że jest to zupełnie niepoprawne, tudzież niegramatyczne.

Jeśli ktoś włada tym językiem lepiej ode mnie proszę by mnie sprostować, chętnie tekst poprawię.

Aha, Kerm, wybacz że znów się na ciebie uwzięłam, ale było to tak kuszące, że nie mogłam się oprzeć, tym bardziej, że sesja w Fontanne się zakończyła i Anderson nie może już bezkarnie szkalować Kenta
 
liliel jest offline