Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2009, 20:48   #1061
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
@Holly – otóż tak. Atak to atak, plusów nie ma;p
I teraz. Były dwa wyjścia; albo zabijesz sam siebie, nie drasnąwszy nawet Kejsi [who wants to die like that? pfeh! ;p], albo oberwiesz jak na większy rzut tu przystało i będziesz miał drugą szansę! Wybrałam to drugie, bardziej etyczne i prawidłowe z punktu widzenia tej tu mechaniki ;p

Lol no coś pięknego, znalazłam coś tak fajnie pasującego [w uh 90%] do tej drużyny i sesji!
United we stand by ~shadow8663 on deviantART
Jest Almanakh z Levinem [TAK! To ON!!! @@ TAK kurna powinien wyglądać, jak Wojownik Światła!!! Twarz ta sama w każdym razie lol] , jest Waldroff, Barbak, Kejsi po prawej, jest ray`gi ze sztyletem po prawej, aniołek Tev, i uuuh dwie baby [mam nadzieję że Szarlej się mylil co do Astartha...] Gdzieś tam u góry mistress czy coś fruwa Nawet Starfire i Ogień są [albo Val?]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline