Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2009, 21:41   #1062
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Levin z mieczem. Nieee.
Almena nowa sesja będzie w tym samym uniwersum?

No to teraz podziękowania i pożegnania.

Dzieki Alaron za skończoną sesję (w końcu nam się udało). Dzięki za możliwość gry z Tevem, neutralnym Rakszasą.
Dzięki Blackerowi za Asta, dzięki, że miałem przeciw komu w sesji walczyć. Dzięki za tak niepowtarzalnego demona.
Dzięki Kejsi za Kejsi, za ta małą chimerkę, która rozśmieszyła mnie nie raz.
Dzięki Vire za Funnghrimma krasnoludzkiego zabójcę, który był kwintesencją krasnoludzkiego zabójcy. Dzięki za najlepszego krasnoluda z jakim grałem.
Dzięki Holly za Barbaka orka, który pokazał mi jak myliłem się za pierwszym razem. Za tą arcyciekawą postać.
Dzięki Mijikai za Ray'giego, kogoś kogo Levin mógł nienawidzić, za wspaniale przemyślany czarny charakter.
Dzięki Almenie za... Nie tego nie potrafię ubrać słowa ale najwspanialsza sesja będzie chyba najbliższa temu co chcę przekazać.

Dzięki Wam wszystkim razem i z osobna. Dzięki za grę, do zobaczenia w przyszłych sesjach.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]

Ostatnio edytowane przez Szarlej : 15-01-2009 o 21:49.
Szarlej jest offline