Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2009, 22:05   #1063
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Merci!
Ale ja bym się tam nie żegnała, nigdzie nie idziesz! Gramy dalej tylko w co innego! ;p
Szarlej to normalnie drąży drąży temat sesji, ale ja się dzielnie bronię! That`s a secret gah!
To samo uniwersum? Er... Pewne niektóre udane pomysły pozostaną. To będzie coś dużo prostszego fabularnie ;p Tak proste że aż mnie boli już dzisiaj!
No holly. Ty i ja! Jak skończymy siekanie się i będę dopracowywać plan sesji pewnie Wam coś prześlę do weryfikacji. Żebyście dorzucili swoje pomysły i takie tam ;p A jak już ustalimy co wam się bardziej podoba, co mniej, a co musi zostać żeby to działało, zamieszczę jakąś tam rekrutację, myślę że ze 2, no góra 3 nowe osoby mogą wnieść trochę ciekawej świeżości ;p
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline