Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2009, 23:31   #164
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Poddając dokładnej analizie dwa powyższe posty, stwierdzam z wysoką, znamienną dozą prawdopodobieństwa, iż korelacja (piękne słowo) zaistniała pomiędzy nimi nakazuje wykrzyknąć wniebogłosy:
Zaiste prawdą jest, iż główny bohater poszukiwał właśnie Głowy Kasandry - mitycznego pocisku.
W nagrodę zadam pytanie z innej beczki: z jakim filmem skojarzyłbyś tytułową bombę? (dla mnie skojarzenie jest nad wyraz czytelne, choć trzeba przyznać są to dzieła diametralnie różne, jednak motyw przewodni bomby [specyficznej wszakże] i z nią związanego problemu, w mojej głowie wiąże w jedną całość)
PS: Mam nadzieję wciągnąć w pole(mini)mikę, choć poprzedni zadzior przeszedł bez echa. Widać gra skojarzeń nie wzbudza takich emocji, jak choćby gra wstępna.
(chichot)

...

Ech...
Zwycięzca nie zgłosił się po nagrodę, nie mówiąc już o spełnianiu patriotycznego obowiązku - zadania zagadkowego pytania (i nie jest to pytanie: dlaczego "Ni!"?)
 

Ostatnio edytowane przez pan Piotruś : 18-01-2009 o 22:58. Powód: wEstCHnienie
pan Piotruś jest offline